TUZLA 2023 EĞİTİM VİZYONU ÇALIŞTAYI
 
 

T.C Milli Eğitim Bakanlığı ve Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılması planlanan 2023 Eğitim Vizyonu Çalıştayı Tuzla Asım Kibar Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli’nde yapıldı.

 

 

Tuzla Kaymakamımız Sayın Ali AKÇA’ nın başkanlığında başlayan çalıştayda; Tuzla Belediyesi Başkan Yardımcısı Sayın Turgut ÖZCAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet ALİREİSOĞLU, şube müdür yardımcıları ve ilçemizdeki okullardan 90 öğretmen görev aldı.

 

 

Program açılışında konuşma yapan Tuzla Kaymakamımız Sayın Ali AKÇA “Geleceğimizi şekillendirmede elimizdeki en önemli aracın EĞİTİM” olduğunu vurguladı. Konuşmalarının devamında; “gelecekte ülkeye hizmet edecek olan bu günün neslini eğitimle en iyi şekilde yarınlara hazırlarız. Sizler onların yol göstericilerisiniz, bu çalıştay da yapılacak olan çalışmalar 2023 Vizyonunda ilçemize de çok şeyler katacaktır. Takım olmak ve ekip olarak hareket etmek önemlidir” diyerek sözlerini bitirirken, “Tuzla 2023 Eğitim Vizyonu Çalıştayı’ na, başta Milli Eğitim Teşkilatımız olmak üzere katkı sağlayan ve görev alan herkese gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.