T.C. TUZLA KAYMAKAMLIĞI 

   

                                             

T.C. İçişleri Bakanlığı e-icisleri projesi Bilgi Edinme İnsan Hakları Başvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete
 


 













 
 


Bulunduğunuz Yer: Kaymakamlık  >>   Protokol Listesi

 Tuzla İlçesi Protokol Listesi
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

TUZLA İLÇESİ PROTOKOL LİSTESİ

23 Aralık 2000gün ve 24269 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan ‘ Ulusal ve Resmi Bayramlarda

Yapılacak Törenler Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılması Hakkındaki Yönetmelik’ gereğince

düzenlenmiştir.

 

KAMU KURUMU

 

İSİM

Tuzla Kaymakamı

Ali Rıza ÇALIŞIR

Tuzla Piyade Okul Komutanı

Tümgeneral Şeref ÖNGAY

Tuzla Belediye Başkanı

Dr. Şadi YAZICI

Tuzla Deniz Harp Okulu Komutanı

Tümamiral Mesut ÖZEL

Okan Üniversitesi Rektörü

Prof. Dr. A.Şule KUT

Piri Reis Üniversitesi Rektörü

Prof. Dr. Oral ERDOĞAN

Sabancı Üniversitesi Rektörü

Prof. Dr. A.Nihat BERKER

İTÜ Denizcilik Fakülte Dekanı

Prof. Dr. Nil GÜLER

Rektör Yardımcıları, Fakülte Dekanları Ve Yüksek Okul Müdürleri

Garnizon Komutanlığınca Tespit Edilecek Silahlı Kuvvetler Mensupları

İlçe Emniyet Müdürü

Hasan ZEYREK

İktidar Partisi AK Parti İlçe Başkanı

Sebahattin DEMİRCİ

Ana Muhalefet Partisi CHP İlçe Başkanı

Ali Ekber KIZILKAN

T.B.M.M de Grubu Bulunan Siyasi Parti
MHP İlçe Başkanı

Recep KARAOT

T.B.M.M de Grubu Bulunan Siyasi Parti
BDP İlçe Başkanı

Hüseyin TEZER

Tuzla Belediye Başkan Yardımcıları

Ahmet ÇABUK

Av Mehmet ÇELİKEL

Dr Turgut ÖZCAN

Serhan KURAL

Kevser ŞAMLI

Dekan Yardımcıları, Yüksek Okul Müdür Yardımcıları İle
Üniversitelerce Belirlenecek Diğer Öğretim Üyeleri

Devlet Bakanlığı

İlçe Müftüsü

Ahmet SİLKİN

Adalet Bakanlığı

İlçe Seçim Kurulu Başkanı

Hakim Aygül ENGÜR

İlçe Seçim Kurulu Müdürü

Aysel FIRAT

Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı

İş Kur Tuzla Hiz Merkezi Müdürü

Tuncay ÖZDEMİR

Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü

Mehmet KAYALI

Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı

Tapu Müdürü

Murat YİĞİT

Gençlik ve Spor Bakanı

Gençlik Spor İlçe Müdürü

Tolga DEMİR

Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı

İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü

Serkan VARLI

Gümrük Ve Ticaret Bakanlığı

Gümrük Muhafaza Kısım Amiri

Necmi GÜNER

İçişleri Bakanlığı

Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü

Seyhan ATCI

Nüfus Müdürü

Ferdane YILMAZ

Sosyal Yard. ve Dayanışma Vakfı Müdürü

Meryem YILMAZ

Maliye Bakanlığı

İlçe Mal Müdürü

Selami ERHAN

Milli Eğitim Bakanlığı

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Ahmet ALİREİSOĞLU

Halk Eğitim Merkezi Müdürü

Mustafa YILDIZ

 Milli Savunma Bakanlığı
 Askerlik Şube Başkanı   Yarbay Mehmet Bülbül

Sağlık Bakanlığı

İlçe Sağlık Müdürü

Dr. Mehmet AZGÜL 

Toplum Sağlığı Merkezi Sorumlu Hekimi

Dr. Ahmet KARAKAŞLI

Tula Devlet Hastanesi Başhekimi

Opr. Dr. İrfan FIRAT

Ulaştırma Bakanlığı

Tuzla Liman Başkanı

Burhan KUŞ

Resmi Banka Müdürleri

T.C. Ziraat Bankası Şb Müdürü

Hamza REİS

İş Bankası Şb Müdürü

Gülendam ERTUĞRAL

Vakıflar Bankası Şb Müdürü

Zeki PARLAR

Halk Bankası Şb Müdürü

Yaşar KUTLU

T.B.M.M. De Grubu Bulunmayan Siyasi Partilerin İlçe Başkanları
(Alfabetik Sıra İle )

AP İlçe Başkanı

Mehmet YILDIZ

BBP İlçe Başkanı

Mustafa ÇELİK

DP İlçe Başkanı

Yaşar TAŞKIRAN

DSP İlçe Başkanı

Abdullah KÜÇÜKKAYA

EMEP İlçe Başkanı

Adile DOĞAN

ESP İlçe Başkanı

Levent AKHAN

GP İlçe Başkanı

Levent ÇATAL

HDP İlçe Başkanı

Mehmet Ali AKÇAKAYA

HYP İlçe Başkanı

Sedat GÜRKAN

İP İlçe Başkanı

Musa TANRIKULU

MYP İlçe Başkanı

Murat ŞAHİNGÖZ

SP İlçe Başkanı

Hacı Bayram KILIÇ

TKP İlçe Başkanı

Kemal PARLAK

Belediye Meclis Üyeleri

Serhan KURAL

AK PARTİ

İbrahim Nazmi İŞ

AK PARTİ

Salih ÇEVİK

AK PARTİ

Soner BİBER

AK PARTİ

Cengiz GÜLOĞLU

CHP

Ahmet ÇABUK

AK PARTİ

Önder POLATOĞLU

CHP

Derya BACACI

AK PARTİ

Mehmet AL

AK PARTİ

Naci AYDIN

CHP

Yakup YILMAZ

AK PARTİ

Hüseyin İLDAN

CHP

İlker GÖKDEMİR

AK PARTİ

Sibel ARSLAN

CHP

Çiğdem ARSLAN

AK PARTİ

İbrahim DENİZ

AK PARTİ

Gökhan ATABEK

CHP

Köksal YÜZBAŞIOĞULLARI

AK PARTİ

Gülsüm Hale ÖZCÖMERT

CHP

Nuri ÖZYAVUZ

AK PARTİ

Mustafa SEVİM

CHP

Turkut OKUR

AK PARTİ

Salih GÜNDOĞDU

AK PARTİ

Yücel TÜRK

CHP

Mehmet KİNSİZ

AK PARTİ

Necmettin BULUT

CHP

Bahrem KURUAĞAÇ

AK PARTİ

Maksut KARACA

CHP

Kasım DURMAZ

AK PARTİ

Murat KANT

AK PARTİ

Cengiz SUNAR

CHP

İlçemize Bağlı Muhtarlar

Akfırat Mahallesi

Mustafa TUĞLU

Anadolu Mahallesi

Yakup KARAKAYALI

Aydınlı  Mahallesi

Nevzat ÖZSOY

Aydıntepe  Mahallesi

Murat İLHAN

Cami  Mahallesi

Ergün ERGENE

Evliya Çelebi  Mahallesi

Nütfü ÇOLAK

Fatih  Mahallesi

Mehmet NURİ ALTUN

Mimar Sinan Mahallesi

Selahattin AĞCA

Şifa  Mahallesi

Nadi MENTEŞ

İçmeler  Mahallesi

Muammer PEHLİVAN

İstasyon  Mahallesi

Şerif ÜLKAR

Mescid   Mahallesi

Davut OKUR

Orhanlı (Merkez) Mahallesi

Emel BAŞARAN

Orta  Mahallesi

Mustafa GEDİKOĞLU

Postane  Mahallesi

Halit AYDOĞAN

Tepeören  Mahallesi

Erdoğan KARACA

Yayla Mahallesi

Emrah TOKSÖZ

Mesleki Kururluşlar

Esnaf ve Sanatkâr Kredi Kefalet Kooperatifi

Naci AYDIN

Gemi İnşa Sanayicileri Birliği (GİSBİR)

Murat KIRAN

Gemi Mühendisleri Odası

Osman KOLAY

Özel Banka Müdürleri

Kamu Yararına Çalışan Vakıf Ve Dernek Başkanları

Tuzla Kızılay Başkanı

Okyay BİÇER

Tuzla Hizmet Derneği Başkanı Mehmet ŞAHİN 

Tuzla Sosyal Yrd ve Day Derneği

Nursen TEMİZEL

Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı

Şengül ÖZPAĞADA

KASEV Vakfı

Kamil Çetin ORALER

Türkiye Deri Sanayicileri Derneği

Erdal MATRAŞ

Gemi Sanayicileri Derneği

Ziya GÖKALP

İstanbul Nakliyeciler Derneği

Ersan DALKIÇ

 

 

 

 

 


 

 

 






Ali Rıza ÇALIŞIR
Tuzla Kaymakamı

Haber ve Duyurular
 

 


Tel: 0 (216) 701 14 50